11:17
|
|
11:17
|
Os 15008 ČD
|
–
|
Os 15008 ČD –
|
Litomyšl
|
Litomyšl zastávka
|
Litomyšl Litomyšl zastávka
|
–
|
12:40
|
|
12:40
|
Os 15011 ČD
|
–
|
Os 15011 ČD –
|
Choceň
|
Tržek — Řídký — Cerekvice nad Loučnou zastávka — Cerekvice nad Loučnou — Hrušová
|
Choceň Tržek — Řídký — Cerekvice nad Loučnou zastávka — Cerekvice nad Loučnou — Hrušová
|
–
|