16:45
|
|
16:45
|
Os 6660 ČD
|
–
|
Os 6660 ČD –
|
Rumburk
|
Benešov n.Pl. — Dolní Habartice — Markvartice — Veselé pod Rabštejnem — Česká Kamenice
|
Rumburk Benešov n.Pl. — Dolní Habartice — Markvartice — Veselé pod Rabštejnem — Česká Kamenice
|
–
|
17:07
|
|
17:07
|
Os 6663 ČD
|
–
|
Os 6663 ČD –
|
Děčín hl. n.
|
Březiny u Děčína — Děčín východ
|
Děčín hl. n. Březiny u Děčína — Děčín východ
|
–
|