11:39
|
|
11:39
|
Os 93708 DLB CZ
|
–
|
Os 93708 DLB CZ –
|
Most
|
Domoušice — Solopysky — Konětopy — Hřivice — Touchovice u Loun
|
Most Domoušice — Solopysky — Konětopy — Hřivice — Touchovice u Loun
|
–
|
12:16
|
|
12:16
|
Os 93707 DLB CZ
|
–
|
Os 93707 DLB CZ –
|
Rakovník
|
Kounov — Svojetín — Hořesedly
|
Rakovník Kounov — Svojetín — Hořesedly
|
–
|
Vlak je v úseku Hořesedly - Rakovník nahrazen náhradní dopravou (viz opatření dopravce)
|
|
Vlak je v úseku Hořesedly - Rakovník nahrazen náhradní dopravou (viz opatření dopravce)
|
|
|
|
|
|
|
|
13:35
|
|
13:35
|
Os 93710 DLB CZ
|
–
|
Os 93710 DLB CZ –
|
Osek město
|
Domoušice — Solopysky — Konětopy — Hřivice — Touchovice u Loun
|
Osek město Domoušice — Solopysky — Konětopy — Hřivice — Touchovice u Loun
|
–
|