17:43
|
|
17:43
|
Os 8112 GWTR
|
S4
|
Os 8112 GWTR S4
|
České Budějovice
|
Horní Planá — Kájov — Český Krumlov — Zlatá Koruna — Křemže — Boršov n.Vltavou
|
České Budějovice Horní Planá — Kájov — Český Krumlov — Zlatá Koruna — Křemže — Boršov n.Vltavou
|
–
|
18:10
|
|
18:10
|
Os 8111 GWTR
|
S4
|
Os 8111 GWTR S4
|
Nové Údolí
|
Černý Kříž — Stožec
|
Nové Údolí Černý Kříž — Stožec
|
–
|
19:44
|
|
19:44
|
Os 8114 GWTR
|
S4
|
Os 8114 GWTR S4
|
České Budějovice
|
Horní Planá — Kájov — Český Krumlov — Zlatá Koruna — Křemže — Boršov n.Vltavou
|
České Budějovice Horní Planá — Kájov — Český Krumlov — Zlatá Koruna — Křemže — Boršov n.Vltavou
|
–
|