|
|
21:11
|
Os 8322 ČD
|
–
|
Os 8322 ČD –
|
Jindřichův Hradec
|
Hluboká nad Vltavou-Zámostí — Chotýčany — Ševětín — Neplachov — Dynín zastávka
|
Jindřichův Hradec Hluboká nad Vltavou-Zámostí — Chotýčany — Ševětín — Neplachov — Dynín zastávka
|
–
|
Vlak je v úseku Veselí nad Lužnicí - Jindřichův Hradec nahrazen náhradní dopravou (viz opatření dopravce)
|
|
Vlak je v úseku Veselí nad Lužnicí - Jindřichův Hradec nahrazen náhradní dopravou (viz opatření dopravce)
|
|
|
|
|
|
|
|
22:23
|
|
22:23
|
Os 8221 ČD
|
–
|
Os 8221 ČD –
|
České Budějovice
|
Hrdějovice — České Budějovice severní zastávka
|
České Budějovice Hrdějovice — České Budějovice severní zastávka
|
–
|
23:05
|
|
23:05
|
Os 8220 ČD
|
–
|
Os 8220 ČD –
|
Tábor
|
Hluboká nad Vltavou-Zámostí — Chotýčany — Ševětín — Neplachov — Dynín zastávka
|
Tábor Hluboká nad Vltavou-Zámostí — Chotýčany — Ševětín — Neplachov — Dynín zastávka
|
–
|