|
|
15:32
|
Os 4119 ČD
|
–
|
Os 4119 ČD –
|
Uherské Hradiště
|
Kyjov — Kyjov zastávka — Vlkoš — Vracov — Bzenec
|
Uherské Hradiště Kyjov — Kyjov zastávka — Vlkoš — Vracov — Bzenec
|
–
|
16:30
|
|
16:30
|
Os 4118 ČD
|
–
|
Os 4118 ČD –
|
Brno hl. n.
|
Jestřabice — Nemotice — Brankovice — Nesovice — Nevojice
|
Brno hl. n. Jestřabice — Nemotice — Brankovice — Nesovice — Nevojice
|
–
|
17:32
|
|
17:32
|
Os 4121 ČD
|
–
|
Os 4121 ČD –
|
St. Město u U.H.
|
Kyjov — Kyjov zastávka — Vlkoš — Vracov — Bzenec
|
St. Město u U.H. Kyjov — Kyjov zastávka — Vlkoš — Vracov — Bzenec
|
–
|
18:30
|
|
18:30
|
Os 4120 ČD
|
–
|
Os 4120 ČD –
|
Brno hl. n.
|
Jestřabice — Nemotice — Brankovice — Nesovice — Nevojice
|
Brno hl. n. Jestřabice — Nemotice — Brankovice — Nesovice — Nevojice
|
–
|