21:00
|
|
21:00
|
Os 3744 ČD
|
–
|
Os 3744 ČD –
|
Olomouc hl. n.
|
Vrbátky — Blatec
|
Olomouc hl. n. Vrbátky — Blatec
|
– / 5
|
22:30
|
|
22:30
|
Os 3743 ČD
|
–
|
Os 3743 ČD –
|
Nezamyslice
|
Bedihošť — Pivín
|
Nezamyslice Bedihošť — Pivín
|
–
|
22:32
|
|
22:32
|
Os 24728 ČD
|
–
|
Os 24728 ČD –
|
Dzbel
|
Prostějov m. n. — Kostelec na Hané — Ptení — Konice
|
Dzbel Prostějov m. n. — Kostelec na Hané — Ptení — Konice
|
–
|
|
|
04:22
|
Os 3702 ČD
|
–
|
Os 3702 ČD –
|
Olomouc hl. n.
|
Vrbátky — Blatec
|
Olomouc hl. n. Vrbátky — Blatec
|
–
|
|
|
05:00
|
Os 3704 ČD
|
–
|
Os 3704 ČD –
|
Kouty n. Desnou
|
Vrbátky — Blatec — Olomouc hl. n. — Červenka — Mohelnice — Zábřeh na Moravě — Šumperk — Velké Losiny
|
Kouty n. Desnou Vrbátky — Blatec — Olomouc hl. n. — Červenka — Mohelnice — Zábřeh na Moravě — Šumperk — Velké Losiny
|
–
|
|
|
05:27
|
Os 3706 ČD
|
–
|
Os 3706 ČD –
|
Olomouc hl. n.
|
Vrbátky — Blatec
|
Olomouc hl. n. Vrbátky — Blatec
|
–
|
|
|
05:35
|
Os 24702 ČD
|
–
|
Os 24702 ČD –
|
Dzbel
|
Prostějov m. n. — Kostelec na Hané — Ptení — Konice
|
Dzbel Prostějov m. n. — Kostelec na Hané — Ptení — Konice
|
–
|
|
|
06:17
|
Os 14060 ČD
|
–
|
Os 14060 ČD –
|
Senice na Hané
|
Prostějov m. n. — Kostelec na Hané — Třebčín
|
Senice na Hané Prostějov m. n. — Kostelec na Hané — Třebčín
|
–
|