|
|
20:00
|
Os 4359 ARR
|
S5
|
Os 4359 ARR S5
|
Bylnice
|
Slavičín — Bohuslavice n.V.
|
Bylnice Slavičín — Bohuslavice n.V.
|
2 / 2
|
20:23
|
|
20:23
|
Os 4348 ARR
|
S5
|
Os 4348 ARR S5
|
St.Město u Uh.H.
|
Nezdenice — Újezdec u Luh. — Uherský Brod — Hradčovice — Kunovice — Uherské Hradiště
|
St.Město u Uh.H. Nezdenice — Újezdec u Luh. — Uherský Brod — Hradčovice — Kunovice — Uherské Hradiště
|
–
|
20:56
|
|
20:56
|
Os 4318 ARR
|
S5
|
Os 4318 ARR S5
|
St.Město u Uh.H.
|
Nezdenice — Újezdec u Luh. — Uherský Brod — Hradčovice — Kunovice — Uherské Hradiště
|
St.Město u Uh.H. Nezdenice — Újezdec u Luh. — Uherský Brod — Hradčovice — Kunovice — Uherské Hradiště
|
–
|
22:03
|
|
22:03
|
Os 4350 ARR
|
S5
|
Os 4350 ARR S5
|
Uherské Hradiště
|
Nezdenice — Újezdec u Luh. — Uherský Brod — Hradčovice — Kunovice
|
Uherské Hradiště Nezdenice — Újezdec u Luh. — Uherský Brod — Hradčovice — Kunovice
|
–
|
22:16
|
|
22:16
|
Os 4313 ARR
|
S5
|
Os 4313 ARR S5
|
Bylnice
|
Slavičín — Bohuslavice n.V.
|
Bylnice Slavičín — Bohuslavice n.V.
|
–
|
03:21
|
|
03:21
|
Os 4330 ARR
|
S5
|
Os 4330 ARR S5
|
St.Město u Uh.H.
|
Nezdenice — Újezdec u Luh. — Uherský Brod — Hradčovice — Kunovice — Uherské Hradiště
|
St.Město u Uh.H. Nezdenice — Újezdec u Luh. — Uherský Brod — Hradčovice — Kunovice — Uherské Hradiště
|
–
|
Dne 27.3.2024 od 8.20 do 15.00 hod. v úseku Uh,Brod - Bojkovice/Luhačovice zavedena autobusová doprava. Sledujte informace dopravce.
|
|
Dne 27.3.2024 od 8.20 do 15.00 hod. v úseku Uh,Brod - Bojkovice/Luhačovice zavedena autobusová doprava. Sledujte informace dopravce.
|
|
|
|
|
|
|
–
|