16:27
|
|
16:27
|
Os 2745 ČD
|
–
|
Os 2745 ČD –
|
Veselí nad Moravou
|
Rohatec kolonie — Sudoměřice nad Moravou — Petrov u Strážnice — Strážnice — Vnorovy
|
Veselí nad Moravou Rohatec kolonie — Sudoměřice nad Moravou — Petrov u Strážnice — Strážnice — Vnorovy
|
–
|
17:00
|
|
17:00
|
Os 4218 ČD
|
–
|
Os 4218 ČD –
|
Břeclav
|
Rohatec zastávka — Hodonín — Lužice — Moravská Nová Ves — Hrušky zastávka
|
Břeclav Rohatec zastávka — Hodonín — Lužice — Moravská Nová Ves — Hrušky zastávka
|
–
|
17:01
|
|
17:01
|
Os 4219 ČD
|
–
|
Os 4219 ČD –
|
Přerov
|
Bzenec přívoz — Moravský Písek — Moravský Písek zastávka — Nedakonice — Kostelany nad Moravou
|
Přerov Bzenec přívoz — Moravský Písek — Moravský Písek zastávka — Nedakonice — Kostelany nad Moravou
|
–
|
18:27
|
|
18:27
|
Os 2747 ČD
|
–
|
Os 2747 ČD –
|
Veselí nad Moravou
|
Rohatec kolonie — Sudoměřice nad Moravou — Petrov u Strážnice — Strážnice — Vnorovy
|
Veselí nad Moravou Rohatec kolonie — Sudoměřice nad Moravou — Petrov u Strážnice — Strážnice — Vnorovy
|
–
|
19:00
|
|
19:00
|
Os 4220 ČD
|
–
|
Os 4220 ČD –
|
Břeclav
|
Rohatec zastávka — Hodonín — Lužice — Moravská Nová Ves — Hrušky zastávka
|
Břeclav Rohatec zastávka — Hodonín — Lužice — Moravská Nová Ves — Hrušky zastávka
|
–
|
19:01
|
|
19:01
|
Os 4221 ČD
|
–
|
Os 4221 ČD –
|
Přerov
|
Bzenec přívoz — Moravský Písek — Moravský Písek zastávka — Nedakonice — Kostelany nad Moravou
|
Přerov Bzenec přívoz — Moravský Písek — Moravský Písek zastávka — Nedakonice — Kostelany nad Moravou
|
–
|