14:26
|
|
14:26
|
Os 18412 ČD
|
–
|
Os 18412 ČD –
|
Pelhřimov
|
Dobronice u Chýnova — Chýnov — Pořín — Obrataň — Šimpach
|
Pelhřimov Dobronice u Chýnova — Chýnov — Pořín — Obrataň — Šimpach
|
–
|
15:12
|
|
15:12
|
Os 18414 ČD
|
–
|
Os 18414 ČD –
|
Jihlava
|
Dobronice u Chýnova — Chýnov — Pořín — Obrataň — Šimpach
|
Jihlava Dobronice u Chýnova — Chýnov — Pořín — Obrataň — Šimpach
|
–
|
Vlak je v úseku Pelhřimov - Horní Cerekev nahrazen náhradní dopravou (viz opatření dopravce)
|
|
Vlak je v úseku Pelhřimov - Horní Cerekev nahrazen náhradní dopravou (viz opatření dopravce)
|
|
|
|
|
|
|
|