06:09
|
|
06:09
|
R 914 ČD
|
R12
|
R 914 ČD R12
|
Brno hl.n.
|
Zábřeh na Mor. — Červenka — Olomouc hl.n. — Prostějov hl.n. — Nezamyslice — Vyškov na Mor.
|
Brno hl.n. Zábřeh na Mor. — Červenka — Olomouc hl.n. — Prostějov hl.n. — Nezamyslice — Vyškov na Mor.
|
3A / 4
|
06:23
|
|
06:23
|
Os 3812 ČD
|
–
|
Os 3812 ČD –
|
Vyškov na Moravě
|
Libina — Uničov — Šternberk — Olomouc hl.n. — Přerov — Nezamyslice
|
Vyškov na Moravě Libina — Uničov — Šternberk — Olomouc hl.n. — Přerov — Nezamyslice
|
2B / 3
|
06:29
|
|
06:29
|
Os 3713 ČD
|
–
|
Os 3713 ČD –
|
Nezamyslice
|
Postřelmov — Zábřeh na Mor. — Červenka — Olomouc hl.n. — Blatec — Prostějov hl.n.
|
Nezamyslice Postřelmov — Zábřeh na Mor. — Červenka — Olomouc hl.n. — Blatec — Prostějov hl.n.
|
–
|
06:30
|
|
06:30
|
Os 3704 ČD
|
–
|
Os 3704 ČD –
|
Kouty n.Desnou
|
Vikýřovice — Petrov n.Desnou — Rapotín — Velké Losiny — Loučná n.Desnou
|
Kouty n.Desnou Vikýřovice — Petrov n.Desnou — Rapotín — Velké Losiny — Loučná n.Desnou
|
–
|
07:09
|
|
07:09
|
Os 3653 ČD
|
–
|
Os 3653 ČD –
|
Hanušovice
|
Bludov — Bohutín — Ruda n.Moravou — Bohdíkov
|
Hanušovice Bludov — Bohutín — Ruda n.Moravou — Bohdíkov
|
–
|
07:30
|
|
07:30
|
Os 3710 ČD
|
–
|
Os 3710 ČD –
|
Kouty n.Desnou
|
Vikýřovice — Petrov n.Desnou — Rapotín — Velké Losiny — Loučná n.Desnou
|
Kouty n.Desnou Vikýřovice — Petrov n.Desnou — Rapotín — Velké Losiny — Loučná n.Desnou
|
–
|
07:30
|
|
07:30
|
Os 3715 ČD
|
–
|
Os 3715 ČD –
|
Olomouc hl.n.
|
Postřelmov — Zábřeh na Mor. — Mohelnice — Červenka
|
Olomouc hl.n. Postřelmov — Zábřeh na Mor. — Mohelnice — Červenka
|
–
|
08:09
|
|
08:09
|
R 912 ČD
|
R12
|
R 912 ČD R12
|
Brno hl.n.
|
Zábřeh na Mor. — Olomouc hl.n. — Prostějov hl.n. — Nezamyslice — Vyškov na Mor.
|
Brno hl.n. Zábřeh na Mor. — Olomouc hl.n. — Prostějov hl.n. — Nezamyslice — Vyškov na Mor.
|
–
|
08:23
|
|
08:23
|
Os 3816 ČD
|
–
|
Os 3816 ČD –
|
Přerov
|
Libina — Uničov — Újezd u Uničova — Šternberk — Bohuňovice — Olomouc hl.n.
|
Přerov Libina — Uničov — Újezd u Uničova — Šternberk — Bohuňovice — Olomouc hl.n.
|
–
|
08:30
|
|
08:30
|
Os 3712 ČD
|
–
|
Os 3712 ČD –
|
Kouty n.Desnou
|
Vikýřovice — Petrov n.Desnou — Rapotín — Velké Losiny — Loučná n.Desnou
|
Kouty n.Desnou Vikýřovice — Petrov n.Desnou — Rapotín — Velké Losiny — Loučná n.Desnou
|
–
|