19:44
|
|
19:44
|
Os 4859 ČD
|
–
|
Os 4859 ČD –
|
Brno hl.n.
|
Studenec — Náměšť n.Oslavou — Rapotice — Zastávka u Brna — Rosice u Brna — Střelice
|
Brno hl.n. Studenec — Náměšť n.Oslavou — Rapotice — Zastávka u Brna — Rosice u Brna — Střelice
|
2 / 1
|
20:16
|
|
20:16
|
Os 4846 ČD
|
–
|
Os 4846 ČD –
|
Jihlava
|
Krahulov — Okříšky — Bransouze — Přímělkov
|
Jihlava Krahulov — Okříšky — Bransouze — Přímělkov
|
2 / 1
|
22:35
|
|
22:35
|
Os 14848 ČD
|
–
|
Os 14848 ČD –
|
Jihlava
|
Krahulov — Okříšky — Bransouze — Přímělkov — Malý Beranov
|
Jihlava Krahulov — Okříšky — Bransouze — Přímělkov — Malý Beranov
|
1 / 2P
|
04:15
|
|
04:15
|
Os 28301 ČD
|
–
|
Os 28301 ČD –
|
Jihlava
|
Krahulov — Okříšky — Bransouze — Přímělkov — Malý Beranov
|
Jihlava Krahulov — Okříšky — Bransouze — Přímělkov — Malý Beranov
|
1 / 2P
|
04:43
|
|
04:43
|
Os 4807 ČD
|
–
|
Os 4807 ČD –
|
Brno hl.n.
|
Studenec — Náměšť n.Oslavou — Rapotice — Zastávka u Brna — Rosice u Brna — Střelice
|
Brno hl.n. Studenec — Náměšť n.Oslavou — Rapotice — Zastávka u Brna — Rosice u Brna — Střelice
|
1 / 2L
|
05:47
|
|
05:47
|
Os 4811 ČD
|
–
|
Os 4811 ČD –
|
Brno hl.n.
|
Studenec — Náměšť n.Oslavou — Rapotice — Zastávka u Brna — Rosice u Brna — Střelice
|
Brno hl.n. Studenec — Náměšť n.Oslavou — Rapotice — Zastávka u Brna — Rosice u Brna — Střelice
|
1 / 2L
|