Příjezdy
Brno hlavní nádraží
Ze směru | Linka | Pravidelný | Aktuální | Čas/Aktuální | Vlak | Vlak/Linka | Nást./Kolej |
Nesovice
|
S6
|
04:50
|
|
04:50
|
Os 4140 ČD
|
Os 4140 ČD S6
|
–
|
Hustopeče u Brna
|
S3
|
04:50
|
|
04:50
|
Os 4602 ČD
|
Os 4602 ČD S3
|
–
|
Letovice
|
S2
|
04:52
|
|
04:52
|
Os 4701 ČD
|
Os 4701 ČD S2
|
–
|
Rakšice
|
S41
|
04:54
|
|
04:54
|
Os 4421 ČD
|
Os 4421 ČD S41
|
–
|
Křenovice horní n.
|
S2
|
04:55
|
|
04:55
|
Os 4000 ČD
|
Os 4000 ČD S2
|
–
|
Židlochovice
|
S3
|
05:04
|
|
05:04
|
Os 4900 ČD
|
Os 4900 ČD S3
|
–
|
Tišnov
|
S3
|
05:07
|
|
05:07
|
Os 4633 ČD
|
Os 4633 ČD S3
|
–
|
Třebíč
|
S4
|
05:12
|
|
05:12
|
Os 11901 ČD
|
Os 11901 ČD S4
|
–
|
Hustopeče u Brna
|
S3
|
05:17
|
|
05:17
|
Os 11810 ČD
|
Os 11810 ČD S3
|
–
|
Nesovice
|
S6
|
05:20
|
|
05:20
|
Os 4142 ČD
|
Os 4142 ČD S6
|
–
|
Tišnov
|
S3
|
05:21
|
|
05:21
|
Os 4903 ČD
|
Os 4903 ČD S3
|
–
|
Křenovice horní n.
|
S2
|
05:24
|
|
05:24
|
Os 4702 ČD
|
Os 4702 ČD S2
|
–
|
Letovice
|
S2
|
05:27
|
|
05:27
|
Os 4703 ČD
|
Os 4703 ČD S2
|
–
|
Hodonín
|
R13
|
05:28
|
|
05:28
|
Sp 832 ČD
|
Sp 832 ČD R13
|
–
|
Hrušovany n.Jeviš.
|
S41
|
05:31
|
|
05:31
|
Os 4401 ČD
|
Os 4401 ČD S41
|
–
|
Židlochovice
|
S3
|
05:32
|
|
05:32
|
Os 4902 ČD
|
Os 4902 ČD S3
|
–
|
Břeclav
|
Ex3
|
05:36
|
|
05:36
|
IC 576 ČD
|
IC 576 ČD Ex3
|
–
|
Křižanov
|
S3
|
05:36
|
|
05:36
|
Os 11801 ČD
|
Os 11801 ČD S3
|
–
|
Rájec-Jestřebí
|
S2
|
05:44
|
|
05:44
|
Os 4007 ČD
|
Os 4007 ČD S2
|
–
|
Třebíč
|
S4
|
05:47
|
|
05:47
|
Os 11905 ČD
|
Os 11905 ČD S4
|
–
|
Hustopeče u Brna
|
S3
|
05:48
|
|
05:48
|
Os 4604 ČD
|
Os 4604 ČD S3
|
–
|
Veselí n.Moravou
|
S6
|
05:50
|
|
05:50
|
Os 4102 ČD
|
Os 4102 ČD S6
|
–
|