05:01
|
|
05:01
|
Os 7201 ČD
|
–
|
Os 7201 ČD –
|
Domažlice
|
Nový Kramolín — Postřekov — Klenčí pod Čerchovem — Trhanov — Pila
|
Domažlice Nový Kramolín — Postřekov — Klenčí pod Čerchovem — Trhanov — Pila
|
–
|
06:16
|
|
06:16
|
Os 7571 ČD
|
–
|
Os 7571 ČD –
|
Domažlice
|
Nový Kramolín — Postřekov — Klenčí pod Čerchovem — Trhanov — Pila
|
Domažlice Nový Kramolín — Postřekov — Klenčí pod Čerchovem — Trhanov — Pila
|
–
|
06:37
|
|
06:37
|
Os 7570 ČD
|
–
|
Os 7570 ČD –
|
Bor
|
Poběžovice — Mutěnín — Hostouň — Svržno — Újezd Svatého Kříže
|
Bor Poběžovice — Mutěnín — Hostouň — Svržno — Újezd Svatého Kříže
|
–
|