15:01
|
|
15:01
|
Os 24139 ČD
|
S61
|
Os 24139 ČD S61
|
Moravský Písek
|
Bzenec-Olšovec
|
Moravský Písek Bzenec-Olšovec
|
2L
|
15:10
|
|
15:10
|
Sp 1770 ČD
|
R56
|
Sp 1770 ČD R56
|
Brno hlavní nádraží
|
Kyjov — Slavkov u Brna
|
Brno hlavní nádraží Kyjov — Slavkov u Brna
|
4
|
15:39
|
|
15:39
|
Os 24141 ČD
|
S61
|
Os 24141 ČD S61
|
Moravský Písek
|
Bzenec-Olšovec
|
Moravský Písek Bzenec-Olšovec
|
2L
|
15:56
|
|
15:56
|
Os 4119 ČD
|
S6
|
Os 4119 ČD S6
|
Uherské Hradiště
|
Veselí n.Moravou — Uherský Ostroh
|
Uherské Hradiště Veselí n.Moravou — Uherský Ostroh
|
5
|
16:06
|
|
16:06
|
Os 4118 ČD
|
S6
|
Os 4118 ČD S6
|
Brno hlavní nádraží
|
Kyjov — Slavkov u Brna
|
Brno hlavní nádraží Kyjov — Slavkov u Brna
|
4
|
16:42
|
|
16:42
|
Os 24147 ČD
|
S61
|
Os 24147 ČD S61
|
Moravský Písek
|
Bzenec-Olšovec
|
Moravský Písek Bzenec-Olšovec
|
2L
|
16:49
|
|
16:49
|
Sp 1771 ČD
|
R56
|
Sp 1771 ČD R56
|
Staré Město u Uherského Hradiště
|
Veselí n.Moravou — Uherské Hradiště
|
Staré Město u Uherského Hradiště Veselí n.Moravou — Uherské Hradiště
|
5
|
17:01
|
|
17:01
|
Os 24149 ČD
|
S61
|
Os 24149 ČD S61
|
Moravský Písek
|
Bzenec-Olšovec
|
Moravský Písek Bzenec-Olšovec
|
2L
|
17:10
|
|
17:10
|
Sp 1772 ČD
|
R56
|
Sp 1772 ČD R56
|
Brno hlavní nádraží
|
Kyjov — Slavkov u Brna
|
Brno hlavní nádraží Kyjov — Slavkov u Brna
|
4
|
17:39
|
|
17:39
|
Os 24151 ČD
|
S61
|
Os 24151 ČD S61
|
Moravský Písek
|
Bzenec-Olšovec
|
Moravský Písek Bzenec-Olšovec
|
2L
|
17:56
|
|
17:56
|
Os 4121 ČD
|
S6
|
Os 4121 ČD S6
|
Staré Město u Uherského Hradiště
|
Veselí n.Moravou — Uherský Ostroh
|
Staré Město u Uherského Hradiště Veselí n.Moravou — Uherský Ostroh
|
5
|
18:06
|
|
18:06
|
Os 4120 ČD
|
S6
|
Os 4120 ČD S6
|
Brno hlavní nádraží
|
Kyjov — Slavkov u Brna
|
Brno hlavní nádraží Kyjov — Slavkov u Brna
|
4
|
18:42
|
|
18:42
|
Os 24153 ČD
|
S61
|
Os 24153 ČD S61
|
Moravský Písek
|
Bzenec-Olšovec
|
Moravský Písek Bzenec-Olšovec
|
2L
|
18:49
|
|
18:49
|
Sp 1773 ČD
|
R56
|
Sp 1773 ČD R56
|
Bojkovice
|
Veselí n.Moravou — Kunovice — Uherský Brod
|
Bojkovice Veselí n.Moravou — Kunovice — Uherský Brod
|
5
|
19:01
|
|
19:01
|
Os 24155 ČD
|
S61
|
Os 24155 ČD S61
|
Moravský Písek
|
Bzenec-Olšovec
|
Moravský Písek Bzenec-Olšovec
|
2L
|
19:10
|
|
19:10
|
Sp 1774 ČD
|
R56
|
Sp 1774 ČD R56
|
Brno hlavní nádraží
|
Kyjov — Slavkov u Brna
|
Brno hlavní nádraží Kyjov — Slavkov u Brna
|
4
|
19:39
|
|
19:39
|
Os 24157 ČD
|
S61
|
Os 24157 ČD S61
|
Moravský Písek
|
Bzenec-Olšovec
|
Moravský Písek Bzenec-Olšovec
|
–
|
19:56
|
|
19:56
|
Os 4123 ČD
|
S6
|
Os 4123 ČD S6
|
Uherské Hradiště
|
Veselí n.Moravou — Uherský Ostroh
|
Uherské Hradiště Veselí n.Moravou — Uherský Ostroh
|
–
|