13:28
|
|
13:28
|
Os 28414 ČD
|
–
|
Os 28414 ČD –
|
Bechyně
|
Třebelice — Všechlapy — Bechyňská Smoleč — Sudoměřice u Bechyně — Bežerovice
|
Bechyně Třebelice — Všechlapy — Bechyňská Smoleč — Sudoměřice u Bechyně — Bežerovice
|
–
|
14:25
|
|
14:25
|
Os 28417 ČD
|
–
|
Os 28417 ČD –
|
Tábor
|
Malšice — Libějice — Slapy — Horky u Tábora
|
Tábor Malšice — Libějice — Slapy — Horky u Tábora
|
–
|
15:30
|
|
15:30
|
Os 28418 ČD
|
–
|
Os 28418 ČD –
|
Bechyně
|
Třebelice — Všechlapy — Bechyňská Smoleč — Sudoměřice u Bechyně — Bežerovice
|
Bechyně Třebelice — Všechlapy — Bechyňská Smoleč — Sudoměřice u Bechyně — Bežerovice
|
–
|