13:16
|
|
13:16
|
Os 18410 ČD
|
–
|
Os 18410 ČD –
|
Jihlava
|
Chýnov — Pořín — Obrataň — Šimpach — Pacov
|
Jihlava Chýnov — Pořín — Obrataň — Šimpach — Pacov
|
–
|
Vlak je v úseku Pelhřimov - Horní Cerekev nahrazen náhradní dopravou (viz opatření dopravce)
|
|
Vlak je v úseku Pelhřimov - Horní Cerekev nahrazen náhradní dopravou (viz opatření dopravce)
|
|
|
|
|
|
|
|
14:30
|
|
14:30
|
Os 18412 ČD
|
–
|
Os 18412 ČD –
|
Pelhřimov
|
Chýnov — Pořín — Obrataň — Šimpach — Pacov
|
Pelhřimov Chýnov — Pořín — Obrataň — Šimpach — Pacov
|
–
|
14:40
|
|
14:40
|
Os 18415 ČD
|
–
|
Os 18415 ČD –
|
Tábor
|
Smyslov — Tábor-Měšice
|
Tábor Smyslov — Tábor-Měšice
|
–
|
15:16
|
|
15:16
|
Os 18414 ČD
|
–
|
Os 18414 ČD –
|
Jihlava
|
Chýnov — Pořín — Obrataň — Šimpach — Pacov
|
Jihlava Chýnov — Pořín — Obrataň — Šimpach — Pacov
|
–
|