11:53
|
|
11:53
|
Os 11827 ČD
|
S3
|
Os 11827 ČD S3
|
Židlochovice
|
Tišnov — Kuřim — Brno-Královo Pole — Brno hlavní nádraží — Modřice — Hrušovany u Brna
|
Židlochovice Tišnov — Kuřim — Brno-Královo Pole — Brno hlavní nádraží — Modřice — Hrušovany u Brna
|
–
|
12:06
|
|
12:06
|
Os 11820 ČD
|
S3
|
Os 11820 ČD S3
|
Křižanov
|
Řikonín — Níhov — Vlkov u Tišnova — Osová Bítýška — Ořechov
|
Křižanov Řikonín — Níhov — Vlkov u Tišnova — Osová Bítýška — Ořechov
|
–
|
13:53
|
|
13:53
|
Os 11871 ČD
|
S3
|
Os 11871 ČD S3
|
Židlochovice
|
Tišnov — Kuřim — Brno-Královo Pole — Brno hlavní nádraží — Modřice — Hrušovany u Brna
|
Židlochovice Tišnov — Kuřim — Brno-Královo Pole — Brno hlavní nádraží — Modřice — Hrušovany u Brna
|
–
|
14:06
|
|
14:06
|
Os 11824 ČD
|
S3
|
Os 11824 ČD S3
|
Křižanov
|
Řikonín — Níhov — Vlkov u Tišnova — Osová Bítýška — Ořechov
|
Křižanov Řikonín — Níhov — Vlkov u Tišnova — Osová Bítýška — Ořechov
|
–
|
15:53
|
|
15:53
|
Os 11875 ČD
|
S3
|
Os 11875 ČD S3
|
Židlochovice
|
Tišnov — Kuřim — Brno-Královo Pole — Brno hlavní nádraží — Modřice — Hrušovany u Brna
|
Židlochovice Tišnov — Kuřim — Brno-Královo Pole — Brno hlavní nádraží — Modřice — Hrušovany u Brna
|
–
|
16:06
|
|
16:06
|
Os 11870 ČD
|
S3
|
Os 11870 ČD S3
|
Křižanov
|
Řikonín — Níhov — Vlkov u Tišnova — Osová Bítýška — Ořechov
|
Křižanov Řikonín — Níhov — Vlkov u Tišnova — Osová Bítýška — Ořechov
|
–
|
17:53
|
|
17:53
|
Os 11879 ČD
|
S3
|
Os 11879 ČD S3
|
Židlochovice
|
Tišnov — Kuřim — Brno-Královo Pole — Brno hlavní nádraží — Modřice — Hrušovany u Brna
|
Židlochovice Tišnov — Kuřim — Brno-Královo Pole — Brno hlavní nádraží — Modřice — Hrušovany u Brna
|
–
|
18:06
|
|
18:06
|
Os 11874 ČD
|
S3
|
Os 11874 ČD S3
|
Křižanov
|
Řikonín — Níhov — Vlkov u Tišnova — Osová Bítýška — Ořechov
|
Křižanov Řikonín — Níhov — Vlkov u Tišnova — Osová Bítýška — Ořechov
|
–
|
19:53
|
|
19:53
|
Os 11865 ČD
|
S3
|
Os 11865 ČD S3
|
Hustopeče u Brna
|
Tišnov — Kuřim — Brno hlavní nádraží — Hrušovany u Brna — Vranovice — Šakvice
|
Hustopeče u Brna Tišnov — Kuřim — Brno hlavní nádraží — Hrušovany u Brna — Vranovice — Šakvice
|
–
|
20:06
|
|
20:06
|
Os 11878 ČD
|
S3
|
Os 11878 ČD S3
|
Křižanov
|
Řikonín — Níhov — Vlkov u Tišnova — Osová Bítýška — Ořechov
|
Křižanov Řikonín — Níhov — Vlkov u Tišnova — Osová Bítýška — Ořechov
|
–
|