04:37
|
|
04:37
|
Os 15001 ČD
|
–
|
Os 15001 ČD –
|
Choceň
|
Vysoké Mýto město — Vysoké Mýto — Slatina u Vysokého Mýta — Dvořisko
|
Choceň Vysoké Mýto město — Vysoké Mýto — Slatina u Vysokého Mýta — Dvořisko
|
–
|
05:25
|
|
05:25
|
Os 15000 ČD
|
–
|
Os 15000 ČD –
|
Litomyšl
|
Hrušová — Cerekvice nad Loučnou — Cerekvice nad Loučnou zastávka — Řídký — Tržek
|
Litomyšl Hrušová — Cerekvice nad Loučnou — Cerekvice nad Loučnou zastávka — Řídký — Tržek
|
–
|