Správa železnic – úvodní stránka   Portál provozování dráhy
Jméno:
Heslo:
 

Systém odměňování výkonu na dráze celostátní a regionálních dráhách provozovaných Správou železnic_d

Dne 25. 1. 2023 proběhlo jednání k sankčnímu systému VPNPDD za účasti Správy železnic a dopravců. Přednesené prezentace si můžete stáhnout zde:

Od JŘ 2024 jsou v rámci sankčního systému VPNPDD uplatňovány sankce ve výši stanovené Prohlášením o dráze 2024

Dne 8. 12. 2021 proběhla prezentace sankčního systému VPNPDD prostřednictvím MS Teams. Prezentace je přístupná zde a zápis z diskuse je přístupný zde.

Dále je možné si zde stáhnout manuál k aplikaci Narušení GVD.

Funkci osoby zajišťující pro Správu železnic nestranný způsob mimosoudního řešení sporů týkajících se narušení provozování drážní dopravy vykonává Institut Jana Pernera o.p.s.

Průměrnou roční úroveň výkonu na základě hlavních parametrů dohodnutých v rámci systému odměňování výkonu na dráhách provozovaných Správou železnic, státní organizací, za rok 2020 naleznete zde.

Průměrnou roční úroveň výkonu na základě hlavních parametrů dohodnutých v rámci systému odměňování výkonu na dráhách provozovaných Správou železnic, státní organizací, za rok 2021 naleznete zde.

Průměrnou roční úroveň výkonu na základě hlavních parametrů dohodnutých v rámci systému odměňování výkonu na dráhách provozovaných Správou železnic, státní organizací, za rok 2022 naleznete zde.

Průměrnou roční úroveň výkonu na základě hlavních parametrů dohodnutých v rámci systému odměňování výkonu na dráhách provozovaných Správou železnic, státní organizací, za rok 2023 naleznete zde.