Příjezdy
Dobronice u Chýnova
Ze směru | Linka | Pravidelný | Aktuální | Čas/Aktuální | Vlak | Vlak/Linka | Kolej |
Pelhřimov
|
–
|
04:40
|
|
04:40
|
Os 18403 ČD
|
Os 18403 ČD –
|
–
|
Tábor
|
–
|
05:16
|
|
05:16
|
Os 18402 ČD
|
Os 18402 ČD –
|
–
|
Batelov
|
–
|
06:40
|
|
06:40
|
Os 18405 ČD
|
Os 18405 ČD –
|
–
|
Tábor
|
–
|
07:15
|
|
07:15
|
Os 18404 ČD
|
Os 18404 ČD –
|
–
|
Pelhřimov
|
–
|
07:24
|
|
07:24
|
Os 18407 ČD
|
Os 18407 ČD –
|
–
|