Doručování emailu s novinkami

Doručování emailu s novinkami

Pro správné přijímání emailů ohledně novinek na portálu, je nutné nastavit emailovou adresu info.provoz@noreply.spravazeleznic.cz jako bezpečnou adresu v emailovem klientu.

Zde si ukážeme konkrétní nastavení v aplikaci Outlook.

1.  V nabídce Nástroje klepněte na příkaz Možnosti.

2. Na kartě Předvolby klepněte ve skupinovém rámečku  E-mail na tlačítko Nevyžádaná pošta.

3. Klepněte na kartu Bezpeční odesílatelé.

4. Klepněte na tlačítko Přidat.

5. Do pole Zadejte e-mailovou adresu nebo název domény v síti Internet, které mají být přidány do seznamu zadejte adresu info.provoz@noreply.spravazeleznic.cz

6. Klepněte na OK.

7. Dále potom klikněte na OK.

 

Poznámka:

  • Chcete-li rychle přidat odesílatele, název domény nebo název seznamu pošty do seznamu bezpečných odesílatelů, klepněte pravým tlačítkem myši na zprávu, kterou považujete za bezpečnou. V místní nabídce klepněte na příkaz Nevyžádaná pošta a poté klepněte na příkaz Přidat odesílatele do seznamu bezpečných odesílatelů nebo na položku Přidat doménu odesílatele (@priklad.com) do seznamu bezpečných odesílatelů.
  • Chcete-li odebrat jméno ze seznamu bezpečných odesílatelů, klepněte na kartě Bezpeční odesílatelé na jméno, které chcete odebrat, a poté klepněte na tlačítko Odebrat.
  • Chcete-li změnit jméno v seznamu bezpečných odesílatelů, klepněte na kartě Bezpeční odesílatelé na jméno, které chcete změnit, a poté klepněte na tlačítko Upravit.
  • Pokud používáte e-mailový účet Microsoft Exchange, jsou všechna jména a e-mailové adresy v adresáři vaší organizace (používá se také název globální seznam adres) automaticky považovány za bezpečné.