OSS

Kontakty na přídělce kapacity
Jméno E-mail Typ pracovní doby Telefon Mobil
Ing. Šlachtová Markéta Slachtova@spravazeleznic.cz 7,5 hod +420 9722 44556 +420 606 731 295
 
Vnitrostátní žádosti o individuální ad hoc přidělení kapacity dráhy – podané více jak 3 pracovní dny před jízdou vlaku – zaměstnanci GŘ O16
Jméno E-mail Typ pracovní doby Telefon Mobil
Ing. Tázler Vladimír Tazler@spravazeleznic.cz 7,5 hod +420 9722 44573 +420 602 289 278
Lampart Rostislav Lampart@spravazeleznic.cz 7,5 hod +420 9722 44624 +420 602 682 637
Ing. Švecová Renáta Svecova@spravazeleznic.cz 7,5 hod +420 9727 65387 +420 606 724 954
Frodl Marek Frodl@spravazeleznic.cz 7,5 hod +420 9727 65093 +420 602 452 640
Vanišová Hana Vanisova@spravazeleznic.cz 7,5 hod +420 9725 24555 +420 602 452 921
Musil Leoš MusilL@spravazeleznic.cz 7,5 hod +420 9726 25202 +420 724 251 892
Forghieriová Jitka Forghieriova@spravazeleznic.cz 7,5 hod +420 972 524 555 +420 723 312 877
 
Vnitrostátní žádosti o individuální ad hoc přidělení kapacity dráhy – podané méně jak 3 pracovní dny před jízdou vlaku – zaměstnanci GŘ O16
Jméno E-mail Typ pracovní doby Telefon Mobil
Campodonico Marie Campodonico@spravazeleznic.cz 7,5 hod +420 9722 44457 +420 602 291 610
Metelka Jiří Metelka@spravazeleznic.cz 7,5 hod   +420 602 755 061
 
Vnitrostátní žádosti o individuální ad hoc přidělení kapacity dráhy – podané méně jak 3 pracovní dny před jízdou vlaku – nepřetržitá pracoviště CDP Praha a CDP Přerov
Jméno E-mail Typ pracovní doby Telefon Mobil
Dispečer CDP Praha PKPHA@spravazeleznic.cz On-line 24 hod +420 9722 28913 +420 602 452 860
Dispečer CDP Přerov PKPRE@spravazeleznic.cz On-line 24 hod +420 9727 30030 +420 724 460 477
 
Mezistátní žádosti o individuální ad hoc přidělení kapacity dráhy – zaměstnanci GŘ O16
Jméno E-mail Typ pracovní doby Telefon Mobil
Ing. Čejchan Lukáš Cejchan@spravazeleznic.cz 7,5 hod +420 9722 44606 +420 602 289 065
Ing. Vydra Daniel Vydra@spravazeleznic.cz 7,5 hod +420 9722 44853 +420 606 731 679
Ing. Svoboda Richard SvobodaR@spravazeleznic.cz 7,5 hod +420 9727 41419 +420 725 813 605
Ing. Lamacz Jan Lamacz@spravazeleznic.cz 7,5 hod +420 9722 41557 +420 725 490 986
Šamonil Miroslav Samonil@spravazeleznic.cz 7,5 hod +420 9722 44264 +420 725 468 115
Šnejdar Miroslav Snejdar@spravazeleznic.cz 7,5 hod +420 9722 44458 +420 724 934 314
Dispečer oss@spravazeleznic.cz On-line 24 hod +420 9722 44633 +420 602 664 577
Dispečer oss@spravazeleznic.cz On-line 24 hod +420 9722 41560 +420 702 234 331